Ławostół Lira – doskonały do salonu

Cenisz spotkania towarzyskie w niewymuszonej, luźnej atmosferze? Zamiast siedzieć przy stole i dyskutować, przenieście się do salonu. Przekąski, a nawet dania możesz ustawić na ławostole Lira, który możesz regulować (wysokość, szerokość) zgodnie z potrzebami.

Pneumatyczna regulacja ułatwi dopasowanie ławostołu do aktualnych potrzeb. Możesz zatrzymać blat na dowolnej wysokości, w przedziale 55-72 cm. Łatwe rozsuwanie blatu to zasługa prowadnic synchronicznych. Spod niego możesz wyjąć dwie wkładki (szerokość 30 cm), za pomocą których przedłużysz blat ze 110 do 170 cm.

Solidna, wąska podstawa tworzy efekt przestrzenności i wizualnej lekkości mebla.

Ławostół do salonu jest dostępny w 3 modnych kolorach: biały super połysk do minimalistycznych wnętrz, ciepły odcień dąb wotan do bardziej klasycznych aranżacji i chłodny odcień beton, idealny do loftowych wnętrz. W salonach BRW jest możliwość zakupienia ławostołu w mniejszym rozmiarze: 110-140 cm (1 wkładka 30cm).

 

Ławostół Lira zachwyci swoją funkcjonalnością, dzięki czemu sprawdzi się zarówno podczas serwowania przekąsek, jak również podczas obiadu.

Właśnie tego ławostołu szukasz, ale w innym kolorze? W salonach BRW masz możliwość wybrania innego wariantu spośród: dąb april, dąb sonoma, dąb dziki, biały, dąb artisan, dąb riviera, dąb wotan, modrzew sibiu jasny, dąb stirling.

Wymiary
Długość 110-170 cm
Szerokość 65 cm
Wysokość 56-72 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Endo