Dla wielbicieli klusek i kluseczek

Spaghetti smakuje najlepiej, gdy jedzone jest, jak należy. Nakładane precyzyjnymi porcjami na łopatce o ząbkowanych krawędziach i otworze umożliwiającym odcieknięcie wody.

 

Zabawa dla cierpliwych łakomczuchów

Gotowanie spaghetti to zabawa dla cierpliwych. Ale jaką przyjemność zyskuje się jedząc spaghetti, ugotowane pod ząb, polane wyśmienitym sosem warzywnym. Akcesorium Bergner, wykonane z nierdzewnej stali, nadaje się do mycia w zmywarce. Zapewnia to temu narzędziu kuchennemu nieskazitelną czystość. Łopatki Berger mogą być stosowane także do nakładania innych rodzajów makaronów

Ten gadżet kuchenny Bergner może okazać się użyteczny w każdej kuchni, ale szczególnie przydatny jest w wyposażeniu kuchni amatorów potraw mącznych.

 

Kuchnia pełna smakołyków

Stal nierdzewna wysokiej jakości zapewnia wygodę i funkcjonalność użytkowania. Poddawana wysokim temperaturom i działaniu czynników chemicznych – łopatka ze stali nierdzewnej jest tak samo użyteczna po długotrwałym i wielokrotnym użyciu. Gotowanie – to walka z żywiołem ognia i wody. W takich sytuacjach niezwykle przydaje się w codziennej kuchni łopatka, pozwalająca wykonywać kulinarne akrobacje.

 

  • Wysokiej jakości łopatka ze stali nierdzewnej.
  • Niemiecka marka Bergner.
  • Dostępnych wiele elementów z serii.
  • Wymiary
    Długość 36 cm
    Waga 0.164 kg
    Do pobrania