Łopatka drewniana Gerlach Natur – gotuj w dobrym stylu i zgodnie z naturą

Chcesz, by Twoja kuchnia rozbudzała apetyt przytulnym wystrojem i wyglądała na dopieszczoną w każdym calu? Tu nie potrzeba wiele – pożądany efekt uzyskasz za pomocą stylowych akcesoriów kuchennych, takich jak łopatka drewniana Gerlach Natur.

Kuchnia to „serce domu”, więc tu szczególnie trzeba zadbać o naturalne dodatki, które ocieplają wnętrze i dodają mu pozytywnej energii. Łopatka kuchenna marki Gerlach została wykonana z drewna bukowego, którego subtelny odcień może pięknie harmonizować z innymi gatunkami drewna (dąb, brzoza, bambus) obecnymi we wnętrzu. Rączka z czarnego silikonu świetnie podkreśla naturalny urok drewna, a przy tym znakomicie sprawdza się w praktyce. Uchwyt dobrze leży w dłoni, nie wyślizguje się i nie nagrzewa. Drewniane akcesoria nie rysują powierzchni garnków, więc łopatka nie uszkodzi wrażliwej powłoki nieprzywierającej.

Bukowo-silikonowa łopatka wchodzi w skład zestawu zawierającego praktyczne przybory kuchenne – zestaw Gerlach obejmuje również łyżkę do mieszania, szpatułkę, łyżkę do spaghetti i pędzel silikonowy. Warto skompletować wszystkie akcesoria i użyć ich do dekoracji kuchni – możesz zawiesić je na relingu albo umieścić w ozdobnej puszce.

Wymiary
Długość 29 cm
Szerokość 8 cm
Waga 0.1 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Gerlach S.A.