Łóżko Namur – błogi wypoczynek

Uniwersalna kolorystyka, geometria form i wysoka funkcjonalność – to sprawdzi się zarówno dla dziecka, nastolatka, jak i studenta, chłopaka i dziewczynki. Kolekcja Namur posiada wszystkie te cechy, tworząc solidną bazę aranżacji pokoju młodzieżowego.

Po zabawie, nauce i czasie spędzonym z rodziną, przyszedł czas na odpoczynek? Przygotuj dziecku wygodne miejsce noclegowe w postaci łóżka Namur. Praktyczne wezgłowie zabezpieczy poduszkę przed zsunięciem w czasie snu.

Łóżko z powierzchnią spania równą 90 x 200 cm musisz uzupełnić o stelaż i wygodny materac, dopasowany do wagi i preferencji Twojego dziecka.

W kolekcji znajdziesz też praktyczną szufladę na pościel, którą możesz wypełnić kocami, zabawkami lub ubraniami i wsunąć pod łóżko.

Korpus łóżka jest dostępny w wybarwieniu modrzew sibiu jasny, który współgra z pozostałą częścią kolekcji. Jest też dobrą bazą  pod kolorowe poduszki, wzorzystą pościel lub ozdobny koc.

Łóżko młodzieżowe Namur w duecie z szufladą stworzy doskonałe miejsce do relaksu i przechowywania pościeli. Dobierz do niego inne elementy z kolekcji i stwórz funkcjonalną przestrzeń do dalszego rozwoju swojego dziecka.

Wymiary
Długość 204,5 cm
Szerokość 95 cm
Wysokość 80,5/42,5 cm
Waga 29.4 kg
Do pobrania