Prosta i funkcjonalna maszynka do jajek i warzyw

Podczas przygotowywania potraw ważne jest to, by je przyrządzić apetycznie oraz w możliwie jak najkrótszym czasie. Niestety w przypadku, kiedy robi się sałatki lub surówki z góry wiadomo, że trzeba na taką czynność przeznaczyć więcej, niż piętnaście, dwadzieścia minut. Szczególnie wtedy, gdy przygotowuje się taką potrawę co najmniej dla trzech, czterech osób. Nawet jeśli dysponuje się robotem elektrycznym, może się okazać, że nie zda on egzaminu. Dzieje się tak wtedy, gdy warzywa mają być pokroje w dekoracyjne wzory.


Energooszczędna maszynka do warzyw i jajek

Na szczęście w takiej sytuacji nie trzeba sięgać po nóż i kroić każdej marchewki, czy jajka oddzielnie. Zamiast tak żmudnej pracy, można zdecydować się na skorzystanie ze specjalnego, energooszczędnego urządzenia. Ta maszynka do jajek, pomimo, a może głównie za sprawą swojej prostoty, może być używana każdego dnia. Być może jej wygląd jest dość mylący, kiedy porówna się ją z innymi nowoczesnymi pomocami kuchennymi. Jednak wystarczy kilka razy zastosować ją w praktyce, by ostatecznie się do niej przekonać. Tak naprawdę już pierwsze użycie powinno wystarczyć, by wiedzieć, że ma się do czynienia z naprawdę użytecznym akcesorium kuchennym.


Maszynka, która szatkuje po cichu

Problemem większości współczesnych urządzeń kuchennych jest to, że robią mnóstwo hałasu. Z tą maszynką zaś jest zupełnie inaczej. Służy głównie do krojenia i szatkowania ugotowanych warzyw. Z tego też powodu nie trzeba obawiać się trzasków, czy innych niepożądanych dźwięków. Jej skromna konstrukcja wcale też nie oznacza, że przyrząd ten nie jest trwały - wręcz przeciwnie.

Wymiary
Długość 8,4 cm
Szerokość 4,5 cm
Waga 0.192 kg
Do pobrania