Mata silikonowa Anide do ciasta– niezbędna pomoc w kuchni

Zapach i smak domowych wypieków to coś, czego nie da się zastąpić. Kremowa karpatka czy soczysty sernik pobudzają zmysły i dostarczają niezwykłych doznań. Przygotowanie tych cukierniczych cudów wcale nie musi być czasochłonne. Zwłaszcza jeśli masz odpowiednie narzędzie. Mata silikonowa Anide do ciasta znacznie ułatwi Ci zadanie.

Dobrze wyrobione ciasto to klucz do udanego wypieku. Dlatego tak ważna jest odpowiednia przyczepność i materiał powierzchni, na której pracujesz. Silikonowa mata doskonale się do tego sprawdzi. Stabilnie utrzyma się na stole i pozwoli Ci precyzyjnie rozwałkować ciasto. Po zewnętrznej stronie znajdują się owalne pierścienie, które pełnią rolę miarki. Dzięki temu perfekcyjnie dopasujesz średnicę ciasta do swojej blachy. Mata do kuchni nada się więc nie tylko do ciasta, lecz także do pizzy.

Jeśli liczy się dla Ciebie porządek w kuchni, silikonowa mata do ciasta skradnie Twoje serce. Dzięki silikonowej powierzchni błyskawicznie usuniesz resztki mąki czy niewyrobionego ciasta. Możesz też łatwo złożyć matę na kilka części i włożyć do szuflady lub szafki. Zajmie niewiele miejsca, a Ty będziesz mieć ją zawsze pod ręką.

Anide - wymiary
Waga 0.24 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał silikon