Materiał dekoracyjny - praktyczne nakrycie stołu

Ładnie nakryty stół umili obiady w rodzinnym gronie. Sprawdzi się nie tylko w funkcji dekoracyjnej, ale również praktycznej. Materiał, którym łatwo i szybko nakryjesz stół, ochroni blat przed zabrudzeniami i zniszczeniami. Co ważne, możesz dobrać wzór tkaniny na stół zgodnie ze swoim gustem i indywidualnymi potrzebami.

Różowy materiał dekoracyjny jest alternatywą bieżnika na stół. Jest wykonany w całości z poliestru, który cechuje duża wytrzymałość. To mocne włókno syntetyczne, które można prać w pralce, bez zagrożenia skurczenia tkaniny. Materiał jest dostępny w czterech wzorach. Duży wybór pozwoli Ci dobrać deseń do swojego wnętrza.

Tkanina ma kolor pudrowego różu i jest pokryta wzorami w złotym kolorze. Wyróżnia ją modny wzór, który urzeka swoim wyglądem. Materiał dekoracyjny będzie dobrze wyglądać w kuchni i jadalni urządzonej w jasnych kolorach. Złote wykończenia dopasują się idealnie do innych złotych zdobień w pomieszczeniu. Połączenie złota i różu sprawi, że jadalnia zamieni się w przytulne i urocze pomieszczenie.

Wymiary
Długość 270 cm
Szerokość 28 cm
Waga 0.175 kg
Do pobrania