Black Red White – meble i akcesoria do domu

Robimy
dom

Koszyk
Ulubione

lustra dekoracyjne do pokoju młodzieżowego

1 Produkt
pomieszczenie: Pokój młodzieżowy
-30%
lustro Indiana

Lustra do pokoju młodzieżowego

Nastolatek często zmienia wygląd, intensywnie poszukując najlepszej dla siebie fryzury i stylu ubierania. Duże lustra do pokoju młodzieżowego nie tylko pomogą dziecku przygotować się do szkoły, ale i ułatwią kreowanie wizerunku. Oprawiona tafla ma również charakter dekoracyjny i wspaniale uzupełnia aranżację wnętrza.

 

Gdzie umieścić lustra do pokoju młodzieżowego?

Wysokie zwierciadło warto zawiesić obok szafy ubraniowej. Aby nastolatek mógł swobodnie się przejrzeć, lustro powinno być dobrze oświetlone i nie może zasłaniać go żaden mebel. Zwierciadło poziome umieszczone na dłuższej ścianie „poszerzy” wąski pokój.

 

Uniwersalne lustra do pokoju młodzieżowego

Duża tafla w prostej ramie zyska przychylną opinię u najbardziej wymagającego nastolatka. Minimalistyczną formę mogą przełamać atrakcyjne detale, np. metalowe okucia. Wykończenie w odcieniu drewna znakomicie koresponduje zarówno z nowoczesnymi, jak i tradycyjnymi wnętrzami.

 

O czym pamiętać przy wyborze lustra do pokoju młodzieżowego?

Rama powinna pasować stylem i wybarwieniem do mebli. Lepiej zdecydować się na większą taflę – małe nie spełnią swojego zadania i źle prezentują się na tle pustej ściany. Projektując oświetlenie do pokoju młodzieżowego weź pod uwagę dodatkowe lampy do lustra.

Sprawdź również: Meble uzupełniające do przedpokoju,Meble uzupełniające do sypialni,Meble uzupełniające do salonu i jadalni,Meble uzupełniające,Półki do przedpokoju,Półki do salonu, jadalni,Półki do sypialni,Meble uzupełniające do pokoju młodzieżowego,Meble uzupełniające do biura,Meble uzupełniające do pokoju niemowlęcego,Nowoczesne meble uzupełniające,Klasyczne meble uzupełniające,Skandynawskie meble uzupełniające,Meble uzupełniające w stylu boho,Minimalistyczne meble uzupełniające,Loftowo-industrialne meble uzupełniające,Meble uzupełniające w stylu glamour,Meble uzupełniające w kolorze białym,Meble uzupełniające w kolorze brązowym,Meble uzupełniające w kolorze beżowym,Meble uzupełniające w kolorze pomarańczowym,Meble uzupełniające w kolorze czerwonym,Meble uzupełniające w kolorze szarym,Meble uzupełniające w kolorze czarnym,Kontenerki,Kufry,Lustra,Nadstawki toaletki,Panele ścienne,Półki,Toaletki,Wieszaki,Rustykalne meble uzupełniające,Kontenerki do biura,Lustra dekoracyjne do salonu i jadalni,Lustra dekoracyjne do sypialni,Lustra dekoracyjne do przedpokoju,Nowoczesne lustra dekoracyjne do przedpokoju,Nowoczesne lustra dekoracyjne,Loftowe lustra dekoracyjne,Półki do pokoju młodzieżowego,Białe półki,Nowoczesne toaletki,Toaletki do sypialni,Wieszaki do przedpokoju.