Black Red White – meble i akcesoria do domu

Robimy
dom

Koszyk
Ulubione

Półki do przedpokoju

1 Produkt
pomieszczenie: Przedpokój

Półki do przedpokoju są niezwykle funkcjonalnym rozwiązaniem. Można je umieścić w każdej części pomieszczenia, nie zajmują miejsca na podłodze, a pozwalają przechowywać wiele rzeczy. Dodatkowo, przy odpowiedniej aranżacji będą nie tylko służyć do przechowywania, ale także pełnić funkcję dodatku. Na pewno każdy ma pomysł, jak zaaranżowaćpółkiw przedpokoju.

 

Półka do przedpokoju – jak ją wykorzystać

Oczywistym wykorzystaniem półki do przedpokoju jest przeznaczenie jej do przechowywania rzeczy, które zawsze muszą być pod ręką. Możemy na nią odłożyć klucze od domu czy samochodu, torebkę, plecak.

Jeśli używamy telefonu stacjonarnego, półka do przedpokoju będzie dla niego idealnym miejscem. Oprócz tego, z półki w łatwy sposób zrobimy element wystroju. Wystarczy postawić na niej parę drobiazgów – wazon z kwiatami, świece czy ozdobny koszyczek.

 

Jakie półki do przedpokoju są najczęściej wybierane

Największym zainteresowaniem cieszą się półki o nieskomplikowanej formie, w stonowanych kolorach.Black Red White oferuje półki wiszące o lekkiej konstrukcji. Są one wykonane z wysokiej klasy płyt wiórowych, a wykończone folią finisz. Pozwala to na łatwe czyszczenie powierzchni blatu. Półki są łatwe w montażu, ich maksymalne obciążenie to ok. 10 kg, co czyni je bardzo użytecznymi.

 

Funkcjonalne półki do przedpokoju

Kupując półki do przedpokoju dopasujmy je do reszty wystroju wnętrza. Aranżacje do przedpokoju zawierają wiele inspiracji i przykładów projektów. Należy także zwrócić uwagę na maksymalne obciążenie półki. Im jest większe, tym więcej możliwości użycia mebla. Ważne jest również dobranie odpowiedniej szerokości blatu, by pomieściło się na nim tyle rzeczy, ile w danym momencie będzie nam potrzebne. Ze względów praktycznych, obok półki warto zamontować wieszaki do przedpokoju.

Sprawdź również: Półki do przedpokoju,Półki do salonu, jadalni,Półki do sypialni,Meble uzupełniające,Meble uzupełniające w kolorze szarym,Meble uzupełniające w kolorze czarnym,Meble uzupełniające w kolorze pomarańczowym,Meble uzupełniające w kolorze czerwonym,Kontenerki,Kufry,Lustra,Nadstawki toaletki,Panele ścienne,Półki,Toaletki,Wieszaki,Meble uzupełniające do salonu i jadalni,Meble uzupełniające do przedpokoju,Meble uzupełniające do sypialni,Meble uzupełniające do pokoju młodzieżowego,Meble uzupełniające do biura,Meble uzupełniające do pokoju niemowlęcego,Nowoczesne meble uzupełniające,Klasyczne meble uzupełniające,Skandynawskie meble uzupełniające,Meble uzupełniające w stylu boho,Minimalistyczne meble uzupełniające,Loftowo-industrialne meble uzupełniające,Meble uzupełniające w stylu glamour,Rustykalne meble uzupełniające,Meble uzupełniające w kolorze białym,Meble uzupełniające w kolorze brązowym,Meble uzupełniające w kolorze beżowym.