Mikrofon STREAMER 1030 YENKEE – do gamingu i nie tylko

Prowadzisz vloga o grach, publikujesz regularnie streamingi lub podcasty? Zależy Ci na mikrofonie o wysokiej jakości dźwięku, oferującym dużą funkcjonalność i niebanalny design? Wybierz mikrofon STREAMER 1030 YENKEE, który sprawdzi się zarówno w domowych warunkach, jak i w profesjonalnym studiu nagraniowym.

Stylowy mikrofon posiada metalową konstrukcję w grafitowym kolorze, zapewniającą stabilność i wytrzymałość. Regulowana główka wyposażona została w specjalną osłonę, która zmniejsza szum i odgłosy otoczenia – gwarantuje to dobrą słyszalność w niemal każdych warunkach. Dzięki specjalnemu mechanizmowi amortyzującemu, mikrofon studyjny z łatwością zamontujesz na ścianie lub innej płaskiej powierzchni.

Urządzenie posiada przewód o długości 2,5 m, który zakończony jest standardowym złączem jack 3,5 mm. Dzięki temu z łatwością podepniesz mikrofon do komputera, dyktafonu czy profesjonalnej kamery wideo, bez potrzeby stosowania adapterów i przedłużaczy, które mogłyby wpłynąć negatywnie na jakość nadawanego dźwięku.

Yenkee Streamer 1030 - wymiary
Waga 1.135 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał tworzywo sztuczne