Misa dekoracyjna złota - na święta i nie tylko

Lubisz podkreślać uroczystą, świąteczną atmosferę wyjątkowymi dodatkami? Czy może poszukujesz eleganckiego naczynia, na którym codziennie mogą być ułożone owoce lub ozdoby i świece? Złota misa dekoracyjna o biżuteryjnym charakterze nadaje się jako baza do tworzenia świątecznych stroików, ale sprawdzi się też na co dzień, uzupełniając aranżację w stylu glamour.

Misa ze złotymi szczebelkami będzie się wspaniale prezentować ze świąteczną czerwienią i zielenią. Umieść we wnętrzu zielone gałązki i choinkowe ozdoby, dodaj wstążki, czerwone kwiaty lub suszone owoce - stroik w eleganckim stylu gotowy! Z misą dekoracyjną łatwiej stworzysz wymarzoną kompozycję - jej forma pomoże okiełznać wykorzystane produkty, np. gałązki. Szczebelkowa ścianka nie zasłoni jednak dekoracji, ale pozwoli pięknie uwidocznić każdy jej element.

Złota ozdobna misa może służyć Ci cały rok - po sezonie świątecznym wymień dekoracje na adekwatne do pory roku lub umieść na podstawie świece. Misa sprawdzi się również w kuchni do eksponowania żywności na stole.

Wymiary
Średnica 25 cm
Wysokość 7,5 cm
Waga 0.306 kg
Do pobrania