Miska do mieszania – wielofunkcyjne naczynie do Twojej kuchni

Domowe ciasto to coś fantastycznego! Zamiast sztucznych barwników i „ulepszaczy” czujesz smak prawdziwej wanilii, dobrego kakao i tradycyjnej śmietanki. Jednak żeby przygotowanie wypieku nie zajęło Ci więcej czasu niż powinno, przyda Ci się praktyczna miska do mieszania.

Jeśli Twój mikser nie był wyposażony w miskę, teraz możesz uzupełnić swoje wyposażenie niezbędne do przygotowania ciasta. Jeśli masz mikser z miską, nic straconego – to naczynie o wszechstronnym zastosowaniu. Plastikowa miska z pokrywką dobrze zabezpieczy żywność przechowywaną w lodówce – szczelne zamknięcie zapobiega przenikaniu zapachów i przypadkowemu rozlaniu zawartości. Dziubek ułatwi Ci przelanie masy lub płynu do mniejszego pojemnika, np. szklanki czy butelki. Dzięki pastelowej kolorystyce miska ożywi aranżację – uwzględnij w zamówieniu wybrany kolor, który najlepiej pasuje do Twojej kuchni.

Miska do mieszania ciasta przyda się też do wielu innych celów, m.in.: ubijania kremów, marynowania mięs, serwowania chipsów i popcornu, przyrządzania sałatek i surówek czy przechowywania potraw w lodówce. Tworzywo sztuczne jest lekkie, więc z naczynia mogą korzystać nawet małe dzieci.

miska do mieszania - wymiary
Długość 21 cm
Szerokość 19,5 cm
Wysokość 10,8 cm
Pojemność 2l
Waga 0.22 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał tworzywo sztuczne