Spring – miska jako radosny dodatek do Twoich potraw

Posiłek może nie tylko zaspokoić głód, lecz także poprawić humor. Wystarczy, że podasz go w odpowiednim naczyniu. Gustowna, pastelowa miska Spring wywoła uśmiech na Twojej twarzy nawet podczas deszczowego wieczoru.

Wygodna Spring miska nada się do każdego posiłku. Stonowana barwa porannej owsianki z cynamonem lub orzechami apetycznie zharmonizuje się z błękitną ceramiką. Jeśli zaś podasz w misce zupę-krem o intensywnym kolorze, uzyskasz ciekawy kontrast.

Błękitną miskę warto połączyć z zastawą o innym pastelowym odcieniu, np. pudrowego różu. Delikatne barwy płynnie połączą się w subtelną, kolorową kombinację, a Ty zyskasz ciekawą dekorację w kuchni. Jeśli posiadasz naczynia o jednolitym, śnieżnobiałym kolorze, naczynie dobrze przełamie surowość i ożywi zastawę.

Poręczna miska z łatwością dopasuje się do Twoich dłoni. Możesz zwinąć się w kłębek w salonowym fotelu i rozkoszować się smakiem posiłku. Latem, dobrym pomysłem będzie orzeźwiający chłodnik, który możesz zjeść na świeżym powietrzu. Lekki, botwinkowy krem ciekawie odbije się w błękitnej ceramice. Produkt nie zawiera kadmu ani ołowiu.

Wymiary
Średnica 14,5 cm
Waga 0.4 kg
Do pobrania