Mix kolorów Kosz na papier - ład i porządek w pokoju

Poszukujesz sposobu na uporządkowanie zwiniętych arkuszy papieru i tub? Trudno Ci bezpiecznie przechować je w innym miejscu? A może potrzebujesz wielofunkcyjnego pojemnika na inne przedmioty? Mix kolorów Kosz na papier daje Ci możliwość zakupu praktycznego kosza w wybranym przez Ciebie kolorze.

Organizacja domowej przestrzeni bez akcesoriów ułatwiających segregację i porządkowanie otaczających nas przedmiotów byłaby niemożliwa. To pojemnikom, koszom i pudełkom zawdzięczamy ład panujący we wnętrzu. Niektóre z nich chowamy w głębi szafy, inne zostają na zewnątrz, stanowiąc dodatkowo atrakcyjny element wyposażenia pokoju. Metalowy kosz w radosnej kolorystyce niebieskiego, żółtego, różowego oraz pomarańczowego zdecydowanie warto wyeksponować. Jego ściany mają nowoczesną strukturę drobnej siateczki, która nadaje mu lekkości i stylu. Szerokie dno zapewnia stabilność kosza. Pogrubiony rant stanowi jego zwieńczenie od góry.

Kolorowy kosz bez problemu wkomponujesz we wnętrze wielu pomieszczeń w swoim domu. Świetnie sprawdzi się w przechowywaniu nie tylko papieru, lecz także innych przedmiotów. Dokonując zakupu, wpisz w komentarzu do zamówienia numer produktu oznaczający kolor, który wybrałeś.

kosz na papier - wymiary
Średnica 29,5 cm
Wysokość 35 cm
Waga 0.618 kg
Do pobrania