Porcelana na specjalne okazje i od co dnia

Spotkanie przy kawie to świetna zabawa. Aby prezentowało się ono zachęcająco, kuchnia musi być wyposażona w zestaw porcelany. Filiżanki, spodeczki, cukiernica oraz inne elementy zastawy dodadzą smaku każdej kawie. Biała kawa z dodatkiem mleka to delikatna, aromatyczna przyjemność każdego ranka.

 

Zabawa w nalewanie mleka

Podawanie mleka w kartonie jest nie estetyczne, dlatego warto zapatrzyć się w specjalne naczynie przeznaczone specjalnie na mleko.

Mleczniki to właśnie naczynie dostępne w każdej zastawie porcelany, przeznaczone do podawania mleka. Mlecznik Amelia to porcelana wyprodukowana w nowoczesnym designie. Posiada on minimalistyczną formę zakończoną małym dziubkiem, który ułatwia nalewanie mleka do filiżanki.

Ten dzbaneczek na mleko można myć w zmywarce, dlatego jest on bardzo higieniczny w użyciu. Brak przykrywki sprawia, iż użytkownicy wiedzą co znajduje się w środku i nie dojdzie do pomyłki w nalewaniu. Dzbanek zapewnia precyzyjne odmierzanie ilości płynu, których chce się dodać do świeżo parzonej kawy lub herbaty bawarki. Takie nalewanie mleka zapobiega rozlewaniu płynu na obrus oraz kreowaniu bałaganu na stole. Przemień codzienne picie kawy w piękny rytuał i ciesz się jego celebrowaniem. Produkt nie zawiera kadmu ani ołowiu.

Wymiary
Pojemność 270ml
Waga 0.2 kg
Do pobrania