Młynek do kawy Caffeprimo - świeżo mielona smakuje najlepiej!

Czy jest lepszy sposób na rozpoczęcie dnia niż filiżanka pysznej, świeżo zmielonej kawy? Możesz spędzić w ten sposób poranek bez wychodzenia do kawiarni. Wystarczą doskonałe ziarna i młynek do kawy Caffeprimo. To sprzęt, jakiego nie powstydziłby się profesjonalny barista!

Czym wyróżnia się ten wysokiej jakości młynek do kawy? Jego ogromną zaletą są stalowe żarna utrzymujące stałą temperaturę podczas mielenia kawy, co pozwala zachować jej intensywny aromat. Urządzenie ma moc 150 W i posiada regulację stopnia mielenia ziaren oraz ilości zmielonej kawy - może przygotować za jednym razem porcję na nawet 12 filiżanek! Koniecznie zabierz młynek ze sobą na wakacje lub w podróż i przygotuj z jego pomocą kawę dla całej rodziny!

Łatwy w czyszczeniu i łatwy w użyciu - taki właśnie jest młynek do kawy Caffeprimo.Aby go wyczyścić, wystarczy wyjąć pojemnik na ziarna kawy oraz pojemnik na zmieloną kawę. Antypoślizgowe nóżki dodatkowo zadbają o to, by uprzedzanie się nie przemieszczało podczas pracy, a schowek na kabel chroni przewód w chwilach, gdy młynek nie pracuje.

Wymiary
Długość 13.5 cm
Szerokość 20 cm
Wysokość 27 cm
Pojemność 240ml
Waga 1.4 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Florentyna