TE-75 Slim – wydajny młynek do odpadów

TE-75 Slim to młynek do odpadów, który pomoże w pozbyciu się resztek posiłków, które wraz z naczyniami umieszczane są w komorze zlewozmywaka. Dzięki temu eliminujesz ryzyko zatkania odpływu – wszelkie odpadki są rozdrabniane na bardzo niewielkie kawałki. Młynek jest bardzo prosty w montażu i pasuje do większości zlewozmywaków.

Młynek TE-75 Slim został zaprojektowany nie tylko pod kątem dużej wydajności, ale i komfortu użytkowania. Za to pierwsze odpowiada wysokoobrotowy silnik z magnesami trwałymi, napędzający tarczę mieląca wykonaną ze stali szlachetnej, za to drugie tłumiąca dźwięki obudowa oraz wyjmowana osłona przeciwodpryskowa. Na tym nie koniec – zastosowana technologia BioShield hamuje rozwój bakterii oraz drobnoustrojów, eliminuje także przykre zapachy.

Młynek do organicznych odpadów żywnościowych TE-75 Slim został wykonany z materiałów nierdzewnych. Bezawaryjne użytkowanie gwarantują wbudowany bezpiecznik chroniący urządzenie przed przegrzaniem i wyważenie redukujące wibracje. Wymiar młynka to 386 × 158 mm.

Wymiary
Szerokość 15,8 cm
Średnica 3,5 cm
Wysokość 38,6 cm
Waga 6.8 kg
Do pobrania