Black Red White – meble i akcesoria do domu

Robimy
dom

Koszyk
Ulubione

Meble modułowe, systemowe

53 Produkty
niska cena
wyjątkowy design
rekomendacja Mistrzów

Udana aranżacja salonu, sypialni i innych wnętrz wymaga od ciebie wiele czasu i zaangażowania, po czym wcale nie jesteś pewny, czy wszystko do siebie pasuje? Meble modułowe to rozwiązanie wszystkich twoich kłopotów! Te nowoczesne elementy pozwalają na stworzenie mebli i układów zgodnie z twoją własną wizją. Sprawdź, jakie produkty czekają na ciebie w BRW i odkryj magię modułów!

Co to są meble systemowe i dlaczego warto je poznać?

Jeśli do tej pory wybierałeś każdy pojedynczy mebel bez przekonania, czy pasuje do reszty wystroju i spełnia twoje potrzeby, nadszedł kres tej ery. Meble systemowe święcą triumfy nie bez przyczyny. Składają się z pojedynczych modułów, które można prawie dowolnie ze sobą zestawiać, łączyć, dostawiać inne części lub rezygnować z niektórych elementów, według swoich potrzeb. Dzięki temu twój salon i inne wnętrza, będą wygadały tak, jak potrzebujesz!

Meble modułowe pasują zarówno do pomieszczeń standardowych, jak i "trudnych". Ustawisz je nawet pod skosami, jeśli dobrze przemyślisz ich rozmiar. Oczywiste jest to, że w małych wnętrzach nie zmieścisz tak dużo modułów, co w przestronnym pomieszczeniu, pomimo tego jest to zupełnie nowa jakość mebli w porównaniu do znanych dawniej meblościanek.

Meble modułowe do salonu

Miejscem, w którym odnajdą się moduły, jestz pewnością salon. Najpierw upewnij się, że wymiary pasują do twoich mebli lub już na etapie składania zamówienia wybierz model z możliwością rozbudowy. Czeka na ciebie szafa Nepo Plus, Gent oraz inne wyposażenie pełne nowoczesnych funkcjonalności.

Domowe biuro pełne dodatkowych elementów

Wybrane przez ciebie meble systemowe potrzebują ulepszenia? Poszukaj szuflad i półek w naszej ofercie - dzięki nim w biurku zmieści się więcej rzeczy, a ty bez trudu znajdziesz to, czego szukasz.

Meble systemowe w pokoju dziecka

Nawet, a może zwłaszcza w pokoju dziecka warto dokonać od czasu do czasu koniecznych zmian. W przestrzeni konieczne jest w końcu miejsce na sen, naukę i uporządkowanie rzeczy. W ofercie BRW znajdują się szuflady i półki do szaf oraz biurek dla najmłodszych, które są zaprojektowane w wyjątkowym stylu.

Nie zapominając o sypialni

Meble modułowe mogą, a nawet powinny znaleźć się w przestrzeni wypoczynkowej. Ich design sprawia, że zregenerujesz swoje siły, odpoczniesz i pozbędziesz się chaosu. Poszukaj zestawu szuflad do łóżka, półek do szafy oraz innych modułów, by zapomnieć o konieczności wymiany mebli na nowe.

Jakie elementy znajdziesz w meblach systemowych?

Przygotowaliśmy dla ciebie różnorodne moduły, które dopasujesz do mebli systemowych w salonie orz w innych pomieszczeniach. Największą część oferty stanowią półki i szuflady, dzięki którym każdy mebel zamieni się w funkcjonalny system służący ci przez wiele lat.

Półki

Czym byłyby meble systemowe bez półek? Wybieraj elementy wśród dostępnych rozmiarów, które włożysz np. do swojej szafy w salonie, komody, a nawet do biurka, jeśli ich szerokość i wysokość jest zgodna z meblem. Zawsze porównuj ich nazwę i rozmiar do dedykowanego modelu - tylko wtedy będziesz mieć pewność, że wszystko do siebie pasuje!

Szuflady

Biuro bez szuflad nie mogłoby dobrze funkcjonować. W końcu gdzie przechowałbyś swoje notatki, dokumenty i długopisy? W BRW znajdziesz szuflady do biurka, a także dedykowane do szafy i do łóżka. To najwygodniejszy sposób poprawy funkcjonalności pomieszczenia. Wyobraź sobie, że do tej pory musiałeś szukać miejsca na pościel, przechowywać odzież w pudłach, ponieważ brakowało praktycznych elementów. To już koniec i zarazem początek nowych porządków.

Design, który pokochasz na lata

Meble modułowe charakteryzują się nowoczesnym designem. Oznacza to, że są proste, minimalistyczne, często pozbawione uchwytów. Wszystko zależy oczywiście od wybranego modelu, ale dzieje się tak dlatego, aby umożliwić ci zmiany, na jakie masz ochotę! Pomimo tego są dostępne w wielu oryginalnych kolorach nawet zdobieniach, które zachwycą dzieci. Dzięki nim uzyskasz ogromną swobodę aranżacyjną.

Nowoczesne meble do salonu i innych pomieszczeń z BRW

Sklep meblowy Black Red White czeka na ciebie z ofertą mebli modułowych dopasowanych do wielu wnętrz! Dobierz je pod kątem wielkości pomieszczenia, funkcji, jakie oferują meble i designu - w końcu bez niego twoja radość z nowych mebli będzie przynajmniej lekko przygaszona.

Koniecznie poznaj inne wyposażenie w sklepie, a szczególnie meble skrzyniowe, wśród których znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by wygodnie uporządkować rzeczy swoje i wszystkich domowników.