Mysz 1025BK QUITO USB Czarna YENKEE – klasyka w najlepszym wydaniu

Szukasz myszy do komputera, która sprawdzi się w codziennej pracy zawodowej, ale także podczas grania i surfowania po internecie? Mysz 1025BK QUITO USB Czarna YENKEE to produkt, który docenią zarówno, prawo-, jak i leworęczni użytkownicy, ceniący sobie w komputerowych akcesoriach precyzję działania i niezawodność.

Mysz komputerowa w czarnym kolorze posiada prostą, uniwersalną konstrukcję, która sprawdzi się w nowoczesnych gabinetach, małych, domowych biurach, a także pokoju młodzieżowym. Mysz optyczna posiada przewód zakończony wtyczką z końcówką USB. Ma on odpowiednią długość, dzięki czemu nie będziesz musiał martwić się o to, że kabel nie dostanie do komputera. Złącze USB zapewnia stabilną pracę na urządzeniach z systemem Windows i Mac OS X.

Optyczna mysz USB ma regulowaną czułość sensora (zakres od 800 do 2400 DPI), za sprawą czego sam ustawisz optymalną dla siebie płynność ruchu kursora. To przydatna funkcjonalność, jeśli podczas pracy z komputerem wykonujesz rozmaite czynności: przeglądasz internet, grasz w gry i tworzysz nieskomplikowane grafiki. Nie musisz wówczas kupować kilku urządzeń – wystarczy jedna mysz do komputera.

Yenkee 1025BK Quito USB - wymiary
Długość 10,2 cm
Szerokość 5,9 cm
Wysokość 3,6 cm
Waga 0.069 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał tworzywo sztuczne