Prosty sposób na wygodne zapiekanie

Wśród niezbędnych kuchennych akcesoriów znajdzie swoje miejsce także naczynie do zapiekania. Produkt wykonany jest z najwyższej jakości chińskiej porcelany, łącząc w sobie wyjątkową staranność wykonania i klasyczne piękno.

Naczynie jest odporne na wysokie temperatury, dzięki temu nadaje się do użytkowania w piekarnikach również z termoobiegiem, a także w kuchenkach mikrofalowych. Może mieć bardzo szerokie zastosowanie, doskonale nadaje się do zapiekania tart, ciast, warzywnych zapiekanek, czy też ulubionej domowej pizzy. Dzięki temu, że produkt ma uniwersalny charakter pozwala na przygotowanie wielu różnorodnych potraw, bez konieczności zakupu dodatkowych naczyń.


Naczynie do zapiekania - nieoceniona pomoc w kuchni

Produkt doskonale zdaje egzamin podczas codziennego użytkowania, jak i specjalnych okazji. Klasyczny biały kolor pozwala na łatwe wkomponowanie w wystrój każdego stołu. Specjalnie wyprofilowany nieregularny kształt formy pozwala na równomierne zapiekanie i zapobiega przywieraniu ciasta do formy. Duża średnica daje możliwość przygotowania posiłku nawet dla kilku osób. Jeśli po posiłku zostanie kawałek zapiekanki czy ciasta, można umieścić formę w lodówce nie obawiając się, że straci swoje właściwości. Naczynie nie wymaga stosowania żadnych specjalnych detergentów, może być myte pod bieżącą wodą lub także w zmywarkach. Tradycyjne metody produkcji nadają trwałość i odporność na stłuczenia.

Wymiary
Średnica 27,5 cm
Wysokość 3,5 cm
Waga 0.848 kg
Do pobrania