Naczynie owalne z podgrzewaczem 2,4 l – obiad podano!

Gdy pogoda za oknem nie zachęca do przebywania na zewnątrz, nie czekaj: wróć do domu i koniecznie zjedz coś ciepłego! Zapraszamy na porcję wspaniałego, jeszcze gorącego comfort food. Takie jedzenie karmi ciało, poprawia humor i daje spokój ducha. Ciepło parującej potrawy pomoże zachować naczynie owalne z podgrzewaczem o pojemności 2,4 l.

Jest ono wyposażone w stelaż (świecznik) z miejscem na dwa tealighty, dzięki czemu potrawa będzie podgrzewana nawet do czterech godzin po zestawieniu z ognia. Białe naczynie żaroodporne jest wytworzone z wysokiej jakości ceramiki. Jej dekoracyjne, złocone zdobienia przypominają nieco pęknięcia w marmurze. Naczynie zawiera w zestawie również szklaną pokrywę. Całość możesz myć w zmywarce. Nadaje się także do zapiekania w piekarniku (do temp. 180 st.).

Produkt jest bardzo uniwersalny: może służyć jako eleganckie naczynie ceramiczne do serwowania a także do zapiekania w piekarniku. Dzięki swojemu zwracającemu uwagę wzornictwu będzie też idealnym pomysłem na prezent dla znajomego kucharza.

Elegant Kitchen - wymiary
Pojemność 3l
Waga 2.612 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał ceramika/metal