Naczynie żaroodporne 8 l – bezpieczne szkło do pieczenia i serwowania potraw

Masz ochotę na zapiekane gołąbki w sosie pomidorowym? A może wolisz coś z kuchni śródziemnomorskiej, np. musakę lub lasagne? Te codziennie potrawy – a także wyśmienitą kaczkę z jabłkami – przygotujesz z łatwością, wykorzystując szklane naczynie żaroodporne o pojemności 8 l.

Brytfanna z pokrywą pomoże Ci "wyczarować" niemal każdą potrawę, która wymaga użycia piekarnika. Dzięki zastosowaniu szkła borokrzemowego Simax będzie to prawdopodobnie najtrwalsze naczynie do zapiekania, jakie masz w swojej kuchni. To wysokiej jakości materiał (standard CSN ISO 3585), który dobrze znosi skrajne temperatury (od -40 do +300°C) i nagłe ich wahania, nie wchodzi w szkodliwe związki z żywnością, jest również odporny na działanie kwasów i zasad. Przejrzyste, gładkie szkło ułatwia utrzymanie brytfanny w czystości, pozwala też na efektowne wyeksponowanie potrawy na stole. Po użyciu możesz umyć naczynie w zmywarce.

Szklana brytfanna o pojemności 8 l doskonale nadaje się do przyrządzania soczystego mięsa, chrupiących ziemniaków i innych warzyw, zapiekanek i dań jednogarnkowych. Jeśli spodziewasz się gości, możesz wykorzystać do zapiekania obie części – głęboka pokrywa pomieści dodatkową porcję jedzenia.

żaroodporne 8l - wymiary
Pojemność 8l
Waga 4.404 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał szkło