Naklejka kredowa – cieszy oko i dziecięcą wyobraźnię

Podoba Ci się efekt tablicy kredowej? Zamiast malować ścianę farbą tablicową, możesz w ciągu chwili nakleić na nią naklejkę kredową. Takie wydzielone miejsce sprawdzi się w każdym pomieszczeniu. W korytarzu możesz napisać słowa powitania, w kuchni przepis na naleśniki, a w pokoju dziecięcym możesz namalować co chcesz – może ulubioną postać z bajki lub słowa wsparcia dla pociechy.

Naklejka we wzór sowy urozmaici dziecięce meble i ściany. To doskonała ozdoba, która pozwoli Twojemu dziecku wyrazić swoją artystyczną duszę. Może posłużyć jako miejsce na naukę pisania czy liczenia, a także zapisywanie pomysłów na zabawę.

Tablica kredowa jest bardzo łatwa w aplikacji, podczas unikniesz bąbelków powietrza tworzących się pod naklejką. Zastosowany materiał sprawia, że naklejka posłuży dłuży czas, a po zerwaniu nie zostaną ślady kleju. Możesz nakleić ją na gładką powierzchnię ściany, mebli i lustra. Możesz wybrać spośród kilku rozmiarów i wzorów taką naklejkę kredową, która idealnie sprawdzi się w Twoim domu.

naklejka kredowa - wymiary
Długość 33 cm
Wysokość 57 cm
Waga 0.174 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał winyl