Narożnik Baroni LUX 3DL.URCBK – geometria formy

Jeżeli urządzasz salon, na pewno wiesz o zasadzie wydzielania stref. Strefę wypoczynkową możesz uzupełnić o wygodny narożnik Baroni, który zachwyca prostą stylistyką i subtelnym dekorem. Możesz zmienić układ narożnika w literę „ L”.

Uniwersalny narożnik wypełniono sprężyną bonell i pianką w siedzisku i oparciu. To ten duet zapewnia wysoki komfort użytkowania, nawet podczas długich spotkań towarzyskich lub nocnych seansów filmowych. Trzy duże poduszki oparciowe wypełniono pianką ciętą, która jest elastyczna i dopasowuje się do ciała.

Co jeszcze kryje w sobie narożnik z funkcją spania? Mechanizm ułatwiający rozkładanie oraz specjalny uchwyt, w ciągu jednej chwili wyłoni miejsce noclegowe dla dwóch osób – powierzchnię spania 136 x 204 cm. Zwiększona możliwość przechowywania to zasługa 2 pojemników na pościel – teraz już z pewnością nie zabraknie miejsca na kołdrę, poduszki, ale też odzież sezonową.

Tym, co go wyróżnia jest ozdobna, kontrastująca kedra, która stanowi oprawę dla narożnika, ale i poduszek oparciowych. W komplecie otrzymujesz od nas poduszkę ozdobną.

Narożnik Baroni może stanąć zarówno przy geometrycznej ławie, jak i obłym stoliku kawowym. Jego prosta forma sprawdzi się w towarzystwie ozdobnej lampy podłogowej lub bardziej wyszukanych mebli, np. dużego fotela typu uszak.

 

Cechy szczególne mebla:
• Narożnik uniwersalny z funkcją spania
• 2 pojemniki na pościel
• Równa powierzchnia spania- zwiększony komfort
• Ozdobna kedra
• W komplecie poduchy oparciowe i dekoracyjne
Wymiary
Szerokość 236 cm
Wysokość 95 cm
Głębokość 150 cm
Waga 120 kg
Do pobrania