Narożnik DENVO LUX P.2DL.RECMU.P – prosty sposób na wypoczynek
 

Pasuje do każdego wnętrza i cieszy funkcjonalnością. O czym mowa? O kompaktowym narożniku Denvo! Ten prosty, a jednocześnie nowoczesny model zapewni Ci wygodę podczas relaksu z książką i spotkań ze znajomymi, a ponadto komfortowo się na nim wyśpisz.

Jeśli nie wiesz, czy wybrać narożnik prawo- czy lewostronny, mamy dobrą wiadomość. Denvo jest uniwersalny do pierwszego montażu, więc decydujesz się na układ strony dopiero, gdy mebel znajdzie się w Twoim mieszkaniu.

 

W ciągu dnia docenisz trzy miękkie poduszki oparciowe wypełnione pianką ciętą i silikonem – przyjemnie będzie się w nich zatopić po dniu pełnym wrażeń. Stabilne podparcie to zasługa dwóch podłokietników.


Goście zostaną na noc? Nie musisz pompować materaca! W mgnieniu oka zmienisz narożnik w łóżko o powierzchni spania wynoszącej 140 × 200 cm. W zadaniu tym pomoże Ci mechanizm rozkładania na podnośnikach. Spokojny sen gwarantuje wypełnienie zarówno materaca, jak i siedziska sprężynami bonell i pianką. Dzięki temu mebel służy nie tylko do okazjonalnego, lecz także codziennego spania. Nie zapominaj o pojemniku na pościel. Możesz trzymać w nim kołdrę i poduszki, a dodatkowo sezonowe ubrania czy ręczniki.

 

Rozkładany narożnik o wymiarach 242 × 142 cm nie zabiera dużo przestrzeni, dlatego stanowi dobrą propozycję do kawalerki lub niewielkiego pokoju dziennego. Sprawdzi się również w pokoju młodzieżowym. Uniwersalny design harmonijnie łączy się z wieloma stylami wnętrzarskimi i współgra z najróżniejszą zabudową meblową.

 

Cechy szczególne mebla:

  • Uniwersalny do pierwszego montażu – możliwość wyboru układu strony przed pierwszym montażem (prawy/lewy)
  • Sprężyny bonell 13 cm w siedzisku i materacu – jednorodna powierzchnia spania
  • Pojemnik na pościel – zwiększona możliwość przechowywania
  • Ozdobne szwy dwuigłowe – harmonijny i estetyczny wygląd
  • Równa powierzchnia podłokietników – stabilne i komfortowe podparcie
  • Zdejmowana poduszka dystansowa – zwiększona powierzchnia spania

 

Wymiary
Szerokość 242 cm
Wysokość 87 cm
Głębokość 142 cm
Waga 138 kg
Do pobrania