Narożnik Hagen 2 – skandynawski mebel wypoczynkowy

Urządzasz salon lub kawalerkę? Na pewno potrzebujesz mebla wypoczynkowego, na którym znajdzie się miejsce dla 2-4 osób. Narożnik Hagen 2 to idealne miejsce na wypoczynek w samotności lub w gronie rodziny. Prosta, ponadczasowa stylistyka wpisze się w nowoczesne i skandynawskie aranżacje wnętrz.

Już od pierwszych chwil poczujesz wygodne siedzisko wypełnione pianką i sprężynami bonell. To połączenie znajdziesz również w materacu funkcji. Poduszki oparciowe z pianki formatki dopasowują się do ciała, zapewniając mu optymalne podparcie. Funkcję ozdobną pełnią 2 dodatkowe poduszki „jaśki” oraz drewniane nóżki.

Mebel jest wyposażony w funkcję spania, którą  rozłożysz  szybko i wygodnie zyskując powierzchnię spania o wymiarach 138x205 cm. Za co pokochasz narożnik z funkcją spania? Za wygodne siedzisko i jednolitą powierzchnię spania oraz 2 pojemniki na pościel! Już nie musisz przechowywać jej w szafie, a przy dobrej organizacji w pojemnikach znajdzie się też miejsce na komplet poszewek tak, abyś miała wszystko pod ręką.

Elegancki, funkcjonalny narożnik Hagen 2 to propozycja do salonu, w którym warto wydzielić strefę relaksu. Możesz wybrać kolor podwyższonych, drewnianych nóżek.

Uniwersalność zestawienia - możliwość samodzielnej zmiany układu strony (prawy/lewy).

 

Cechy szczególne mebla:
• Narożnik obustronnie montowany
• Dwa pojemniki-zwiększona możliwość przechowywania
• Drewniane nóżki
• Zdejmowane poduszki oparciowe-zwiększona powierzchnia użytkowania .
• Sprężyny bonellowe w siedzisku i materacu czyli całej powierzchni spania-komfortowe i jednorodne spanie.
• Zastosowanie jednolitej formatki pianki poliuretanowej w poduszce oparciowej-stabilność kształtu poduszek oraz zwiększona wygoda użytkowania.
Wymiary
Szerokość 240 cm
Wysokość 94 cm
Głębokość 166 cm
Waga 123 kg
Do pobrania