Narożnik MENSA LUX 3DL.URCBK  – ma duży potencjał

Zastanawiasz się nad aranżacją salonu i nie wiesz, jakie meble do niego wybrać? To proste! Postaw na klasyczne modele, które przetrwają różne mody, a Tobie dadzą możliwość dowolnej aranżacji za pomocą dodatków. Jednym z nich jest narożnik Mensa, który ozdobiono pikowaniem i wsparto na drewnianych, skośnych nóżkach.

Siedzisko oraz materac funkcji wypełniony sprężyną falistą i pianką daje wysoki komfort nie tylko podczas codziennego użytkowania, ale przede wszystkim w nocy, w czasie snu. Trzy duże poduszki oparciowe wypełnione pianką, dają optymalne podparcie dla kręgosłupa. Równie ważne dla utrzymania prawidłowej postawy, są praktyczne podłokietniki.

Narożnik z funkcją spania rozłożysz w kilka chwil, dzięki automatowi wspomagającemu. Ściągając poduszki zyskasz powierzchnię spania 146 x 206 cm, co pozwoli swobodnie wyspać się 2 dorosłych osobom. Praktyczny pojemnik na pościel może posłużyć za podręczny schowek na odzież sezonową.

Co nas przyciąga do narożnika „L”? Przyjemna w dotyku tkanina, która delikatnie połyskuje, dodaje pomieszczeniu eleganckiego charakteru w przytulnym domowym wydaniu. Skandynawski narożnik osadzono na drewnianych, bukowych nóżkach.

Narożnik Mensa to klasa i styl sam w sobie. Jego surowy charakter możesz przełamać ozdobnymi poduszkami w ciekawe wzory lub przełamać kocem.

Narożnik uniwersalny. Przed montażem możesz zdecydować o układzie prawo- lub lewostronnym.

 

Cechy szczególne mebla:
• Narożnik uniwersalny z funkcją spania
• Zdejmowane poduszki oparciowe - zwiększona powierzchnia użytkowania
• Lekka bryła, modna kolorystyka, ciekawy design
• Drewniane nóżki bukowe oraz pikowane poduchy dodają narożnikowi uroku
Wymiary
Szerokość 236 cm
Wysokość 95 cm
Głębokość 151 cm
Waga 109 kg
Do pobrania