Narożnik MIKARA LUX 3 DL.URCBK – do niewielkich metraży

Szukasz wygodnego mebla, który zachęci Twoich domowników i gości do spędzenia kilku godzin na rozmowach, graniu w planszówki i oglądaniu TV? Idealną propozycją jest narożnik w „L” Mikara.

Podwójne sprężynowanie w siedzisku zapewnia maksymalną wygodę. Dzięki podwójnej amortyzacji nacisk w meblu rozkłada się na większą powierzchnię przez co sofa zachowuje niezmiennie swój pierwotny kształt. Luźne poduszki oparciowe wypełnione silikonem i granulatem stanowią doskonałe i  komfortowe podparcie podczas codziennego użytkowania.

Narożnik z funkcją spania posiada automat DL, który pozwala w łatwy sposób zmienić narożnik w klasyczne wygodne łóżko. Po rozłożeniu zyskujesz powierzchnię spania równą 146 x 200 cm. Dwa  pojemniki na pościel zapewniają dodatkową, ukrytą przestrzeń do przechowywania pościeli, odzieży, ozdób choinkowych i innych rzeczy, na które zabrakło miejsca np. w szafie.

Szew francuski zastosowany na krawędziach podkreśla nowoczesny design mebla. Możliwość zmiany układu prawy / lewy to praktyczne rozwiązanie, które doskonale sprawdza się przy zmianie aranżacji wnętrza.

Narożnik Mikara możesz ustawić naprzeciwko telewizora, obok kominka lub zestawić z fotelem i lampą podłogową.

Narożnik uniwersalny. Przed montażem możesz zdecydować o układzie prawo- lub lewostronnym.

 

Cechy szczególne mebla:
• Narożnik uniwersalny z funkcją spania
• 2 pojemniki na pościel zapewniają dodatkową przestrzeń do przechowywania
• Szew francuski na krawędziach - podkreśla nowoczesny design
• Poduszki oparciowe stanowią doskonałe i komfortowe podparcie
• Podwójne sprężynowanie w siedzisku - przez co sofa zachowuje niezmiennie swój pierwotny kształt
Wymiary
Szerokość 240 cm
Wysokość 95 cm
Głębokość 148 cm
Waga 127.3 kg
Do pobrania