Narożnik White – minimalistyczna elegancja idealna dla twojego salonu

Geometryczne kształty, prostota, elegancja i funkcjonalność – te słowa najlepiej opisują narożnik White. To idealny mebel wypoczynkowy do salonu, sypialni i gabinetu. Nadaje wnętrzu eleganckiego, nowoczesnego charakteru. Zasługuje na to, by znajdować się w centralnym punkcie pomieszczenia w stylu nowoczesnym, minimalistycznym i loftowym.

Jeżeli szukasz mebla, który sprawdzi się jako miejsce do spania i siedzenia – narożnik White to właściwy wybór. Wygodne oparcie, jednolicie wypełnione siedzisko, podłokietniki, które nie są za szerokie, dzięki czemu mebel nie zabiera więcej miejsca, niż powinien – samo to już powinno skusić cię do wybrania właśnie narożnika White.

Narożnik White charakteryzuje się geometrycznymi kształtami i prostotą, która zawsze znajdzie zastosowanie, a na pewno we współczesnych wnętrzach. Dość wysokie nóżki z metalu dodają bryle mebla lekkości i smukłości, a poza tym łatwiej dzięki nim sprzątać pod spodem. Siedzisko wypełnia sprężyna falista i pianka wysokoelastyczna. W oparciu mamy do czynienia z pianką poliuretanową i pasem tapicerskim. Wymiary mebla: 170 × 261/88/83.

Z narożnikiem White z pewnością zyskają na wyrazie wnętrza minimalistyczne o stonowanych kolorach i z meblami o prostych formach.


Cechy szczególne mebla:
- Narożnik w stylu minimalistycznym
- Sprężyny faliste i pianka wysokoelastyczna siedzisku, sprawiają, że mebel jest bardzo komfortowy
- Nowoczesny design, do każdego wnętrza
- Nogi metalowe
- Tapicerowane plecy tkaniną
- Narożnik dostępny również w wersji lewostronnej
Wymiary
Szerokość 261 cm
Wysokość 83 cm
Głębokość 170 cm
Waga 97 kg
Do pobrania