Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

Nowe kolekcje

Indio – złoty modrzew z białą perłą

Barwy inspirowane naturą, minimalistyczny design, designerskie smaczki. Kolekcja Indio to dowód na to, że prostota jest królową dobrego stylu.
 
Indio to najlepsze rozwiązanie dla fanów nowoczesnych wnętrz i właścicieli salonów, w których oprócz dobrego stylu liczy się wygoda. Jej minimalistyczny design połączony z funkcjonalnymi rozwiązaniami odpowie na wszystkie te potrzeby.
 
Indio - pokój dzienny Black Red White Indio - pokój dzienny Black Red White
 
Kolekcja Indio to proste, inspirowane minimalizmem, formy i geometryczna sylwetka. Fronty mebli o czystej, lśniącej powierzchni w kolorze perłowej bieli kontrastują wyraziście z dekorem drewna na korpusach mebli. Takie zestawienie sprawia, że całość nabiera charakteru i staje się przytulna. To jednak nie wszystko. Całość dopełniają delikatnie zaoblone krawędzie oraz charakterystyczna ryflowana listwa, która wyróżnia się nie tylko kolorem, ale przede wszystkim wyczuwalną fakturą.
 
Uniwersalne moduły kolekcji Indio zaprojektowane zostały tak, by móc swobodnie je ze sobą zestawiać i tworzyć układy, które całkowicie odpowiadają potrzebom wszystkich domowników. W skład kolekcji wchodzą: komody, witryny, szafka RTV, szafa, regał i półka wisząca. Oświetlenie LED wnętrza witryn dostępne jest w opcji.