Robimy
dom

  • rejestracja
ulubione znajdź salon
koszyk
Nowości

Nadir – szafy na miarę Twojej garderoby

16-05-2017

Szafy Nadir to system mebli do przechowywania wszystkich elementów garderoby, od sukienek i żakietów, ciepłych swetrów, spodni, aż po stylowe dodatki, apaszki i obuwie. Możesz stworzyć własny model idealnej szafy, wybierając jej wielkość, kolorystykę oraz funkcjonalne elementy wyposażenia dodatkowego.  Sprawdź, jakie masz możliwości i zaprojektuj szafę dopasowaną do Twojego domu i tego, co nosisz na co dzień. 

Klimatyczna sypialnia Stockholm w stylu skandynawskim

07-04-2017

Białe meble nie muszą oznaczać nudy i chłodu. Właśnie w takiej tonacji powstała, utrzymana w modnym stylu skandynawskim, nowa kolekcja Stockholm. Meble stworzone z myślą o sypialni pozwolą kompleksowo zaaranżować przestrzeń i stworzyć komfortowe miejsce do odpoczynku.

Elegancja z nutą czerni - nowa kolekcja Arosa

07-02-2017

Eleganckie meble podkreślone czarną szklaną oprawą. Nowa kolekcja Arosa to zgrany duet nowoczesnego designu z wysokiej jakości rozwiązaniami, które będą sprawdzać się doskonale każdego dnia. 

Klepka, blacha i jeans – nowa kolekcja Drago

15-12-2016
Najnowsza kolekcja Drago to jeden z najbardziej pomysłowych i oryginalnych systemów młodzieżowych od Black Red White.

W stylu francuskiej Prowansji – nowa kolekcja Cannet

24-11-2016
Styl prowansalski jest bezpretensjonalny, pozbawiony zbędnej ornamentyki i pełen światła. Odrobinę tej wyjątkowej estetyki możemy przenieść do wnętrza dzięki najnowszej kolekcji Cannet.

Kaspian w skandynawskiej odsłonie

10-11-2016

Kolekcja Kaspian po raz kolejny wzbogaciła się o nowe możliwości. Już teraz te wyjątkowe meble modułowe można zakupić w nieco bardziej skandynawskiej odsłonie. Wystarczy wybrać zupełnie nową linię frontów urozmaiconą o charakterystyczne pionowe frezowania i czarne uchwyty, by wnieść do wnętrza styl dalekiej Północy.

Więcej możliwości z kolekcją Graphic

06-09-2016
Życie to zmiany, dlatego modułowy charakter kolekcji Graphic doskonale sprawdzi się każdego dnia. Moduły dopasują się do różnych wnętrz, etapów życia i codziennych potrzeb.

Sposób na piękne wnętrze – nowość Alhambra

02-09-2016
Najnowsza kolekcja Alhambra od Black Red White prostotę stylu nowoczesnego w naturalny sposób splata z pierwiastkiem glamour. Eleganckie meble w stonowanych barwach drewna ożywają dzięki detalom.

Meble do zadań specjalnych – nowy system biurowy Executive

25-08-2016
Wszyscy mamy coś do zrobienia. Składa się na to wiele tych ważnych projektów i zadań, które każdego dnia znajdują miejsce w naszym grafiku. Przedstawiamy nowy system biurowy Executive – meble zaprojektowane z myślą o dobrej organizacji.

Kolekcja Kaspian – teraz w nowej odsłonie

08-08-2016
Kolekcja Kaspian znalazła swoje miejsce w tysiącach polskich domów i mieszkań. Już teraz meble Kaspian dostępne są w sprzedaży w kolorze nieskazitelnej bieli.

Ciepłe klimaty we wnętrzu. Nowa kolekcja mebli Koen II od Black Red White

22-07-2016
Marzysz o subtelnym wnętrzu przywodzącym na myśl wakacyjny klimat? Postaw na piaskowe beże oraz dekory w ciepłym odcieniu drewna. Znajdziesz je w nowej kolekcji Koen II od Black Red White.

Possi Light – bilion możliwości na wnętrze

06-06-2016

Najnowsza kolekcja mebli modułowych Possi Light od Black Red White to system, który wyróżnia się światowym wzornictwem i nieograniczoną możliwością kreowania własnego mieszkania – od surowej nieprzegadanej kawalerki, aż do ciepłego rodzinnego domu, pełnego dziecięcego gwaru.

Newsletter
Otrzymuj informacje o najnowszych
produktach, promocjach i katalogach
Zachęcamy do zapoznania się z zasadami przetwarzania danych osobowych. Więcej znajdzie Pan/Pani w Polityce prywatności.