Obrus 140 x 300 cm szara pasmanteria - w sam raz dla Ciebie, rodziny i znajomych

Znowu duża impreza rodzinna, a Ty nie masz obrusu, który będzie pasował na Twój rozkładany stół? Z myślą o Twoich potrzebach przygotowaliśmy w naszej ofercie uniwersalny obrus o wymiarach 140 x 300 cm.

Nieskazitelna biel z szarą pasmanterią to niesamowite połączenie - eleganckie, szykowne i ponadczasowe. Takie nakrycie stołu odnajdzie się w niemal każdym pomieszczeniu Twojego domu. Dzięki uniwersalnej kolorystyce dopasujesz obrus z szarą pasmanterią do różnorodnych zastaw obiadowych, a także dekoracji.

Obrus w minimalistycznym stylu możesz wzbogacić dodatkami. Jeśli użyjesz kolorowych - stworzysz wesołą, codzienną kompozycję, która będzie zachęcała domowników do wspólnych obiadów. Z kolei przy użyciu stonowanych kolorystycznie dekoracji uzyskasz szykowną aranżację idealną na romantyczny wieczór z drugą połówką. Tak duży obrus, który będziesz mieć zawsze pod ręką, uratuje Cię w niejednej sytuacji, gdy zjawi się więcej gości, niż się spodziewałeś, a sytuacja będzie wymagała rozłożenia stołu lub dostawienia drugiego.

obrus 140x300 z szarą pasmanterią - wymiary
Długość 300 cm
Szerokość 140 cm
Waga 0.876 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał poliester