Obrus Dalia - satynowe tło dla Twoich potraw

Uroczyste okazje, kolacja przy świecach, niedzielny obiad - każda okazja jest dobra, aby celebrować ją przy pięknie nakrytym stole. Obrus Dalia sprawi, że zwykłe spożycie posiłku stanie się niezapomnianym momentem, a serwowane dania będą prezentowały się niczym te z najlepszych restauracji. Klasyczne nakrycie stołu o satynowym połysku to idealne tło dla Twojej eleganckiej zastawy obiadowej. Proste wykończenie i subtelne obszycie są zaletami obrusu Dalia, dzięki którym sprosta Twoim największym wymaganiom.

Wyobraziliśmy sobie idealne nakrycie stołu takie, które będzie Ci towarzyszyło przez długie lata. Dlatego naszą propozycją jest Dalia, która posiada powłokę zwiększającą odporność na plamy. Nie musisz się martwić o rozlany sok czy kropelki zupy, które zawsze znajdą się na stole.

Przygotowanie obiadu dla wielu gości to nie lada wyzwanie. Nie masz czasu przejmować się stołem, gdy doprawiasz zupę, pieczesz ciasto i wyjmujesz kurczaka z piekarnika. Gdybyś miał pod ręką obrus o idealnych wymiarach 140 x 180 cm? Twoje zmartwienia by odeszły, gdy na stole pojawiłaby się Dalia.

Dalia - wymiary
Długość 140 cm
Szerokość 180 cm
Waga 0.6 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał poliester