Obrus Watercolors – kolorowy akcent w pokoju

Obrus Watercolors wnosi barwy do twojego wnętrza. Ten kwiatowy dodatek do wystroju może kojarzyć się z latem i wakacjami. Trochę przypomina obrusy z dawnych, klasycznych wnętrz, może więc kojarzyć się przyjemnie i domowo. Taki obrus pasuje do wielu wystrojów, a najbardziej klasycznego, boho i rustykalnego. Ładnie ożywia wnętrze i doskonale komponuje się z dodatkami w podobnym stylu: narzutami, zasłonami, kompozycjami z kwiatów. Możesz stworzyć dzięki niemu miły kącik w jadalni, kuchni, salonie czy każdym dowolnym pokoju.

Obrus Watercolors został wykonany z poliestru. Jest odporny na plamy i zagniecenia. Łatwo utrzymać go w czystości. Ma kształt prostokąta, ale pasuje na różne stoły: kwadratowe i okrągłe. Białe tło ozdobione jest delikatnymi kolorowymi kwiatami, liśćmi, motylami. Obrus Watercolors występuje w trzech różnych opcjach do wyboru. Jest wielobarwny. Jego wymiary wynoszą: 150 × 110 cm.

Ten kolorowy obrus ożywi każde pomieszczenie. Jest też świetnym wyborem do restauracji lub kawiarni urządzonej w stylu klasycznym lub rustykalnym.

Wymiary
Długość 150 cm
Szerokość 110 cm
Waga 0.275 kg
Do pobrania