Odświeżacz powietrza Kir Royal – dom pachnący szampanem

Atmosferę domu budują również zapachy – im przyjemniejsze, tym wnętrze bardziej gościnne i przytulne. Jeśli zatem dbasz o klimat panujący w mieszkaniu, wypróbuj niezwykły odświeżacz powietrza Kir Royal. Z czym kojarzy Ci się ten zapach?

Kir Royal to wyrafinowany drink powstały z kolażu wytrawnego szampana (mocno schłodzonego) i cr?me de cassis, czyli likieru z czarnej porzeczki. Użyj zapachu inspirowanego tym drinkiem, a w Twoim domu będzie wyczuwalny nastrój blichtru i słodkiego relaksu. To odświeżacz powietrza w płynie, którego sposób działania jest banalnie prosty – otwierasz buteleczkę, wkładasz patyczki do środka, mieszasz i odstawiasz na półkę. Gdy pałeczki nasiąkną różowym płynem, w powietrzu zacznie unosić się orzeźwiający zapach francuskiego szampana przełamany owocową nutą porzeczki.

Dekoracyjny odświeżacz powietrza Kir Royal nie musi stać w ciasnym kącie – najpierw oceń, z którego miejsca zapach będzie rozchodził się najlepiej. W łazience możesz postawić flakonik na zabudowie toalety, na umywalce lub półce nad wanną. W salonie ulokuj odświeżacz na blacie komody lub półce wiszącej na ścianie.

Kir Royal Mohito - wymiary
Pojemność 40 ml
Waga 0.39 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał szkło/olejek zapachowy