Odświeżacz powietrza Magnolia z peonią – aromatyczny akcent wnętrza

Ładny zapach nie tylko czyni pomieszczenie przytulniejszym, ale również poprawia samopoczucie domowników. Otaczaj się pięknym zapachem, a łatwiej zrelaksujesz się po całym dniu pracy – pomoże Ci w tym dekoracyjny odświeżacz powietrza Magnolia z peonią.

W biurze, przedpokoju, korytarzu, na balkonie, w salonie i sypialni – zjawiskowy zapach może towarzyszyć Ci tam, gdzie tylko zechcesz. Włóż rattanowe pałeczki do flakonika, zamieszaj i poczekaj, aż wchłoną płyn. Nasączone esencją patyczki będą parować i w naturalny sposób aromatyzować otoczenie, nie ma prostszego sposobu na odświeżenie! Cudowne połączenie kwiatu magnolii i peoni będzie utrzymywać się do kilku tygodni – czas działania zależy od tego, gdzie ulokujesz dyfuzor zapachowy, jak duże jest pomieszczenie i jaka panuje w nim wentylacja.

Flakonik z ozdobną zatyczką szybko stanie się Twoim ulubieńcem. Nie dość, że wydziela piękny zapach i elegancko się prezentuje, to jeszcze zadba o dobry nastrój odwiedzających Cię przyjaciół. Odświeżacz powietrza Magnolia z peonią możesz ustawić w przedpokoju – wtedy czarujący aromat będzie witał gości już od progu!

Magnolia z Peonią - wymiary
Pojemność 25ml
Waga 0.116 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał szkło