Subtelny olejek zapachowy

Zaprezentowany olejek o zapachu waniliowym jest idealny do wprowadzenia pięknej i subtelnej woni do wnętrza mieszkania lub domu. Delikatny zapach unoszący się w powietrzu relaksuje umysł oraz umila przebywanie we wnętrzu pomieszczenia. Waniliowy zapach pobudza zmysł powonienia budząc jedynie pozytywne emocje i odczucia. Doskonała harmonia zapachu, świetnie komponuje się z naturalną wonią, która jest w pomieszczeniu. Słodka i delikatna woń wanilii w połączeniu z aromatem świeżo parzonej kawy, pozwoli zrelaksować się bardzo głęboko w domowym zaciszu. Kojące umysł właściwości wanilii pomagają w odpoczynku, który dzięki olejkowi teraz będzie mógł nabrać nową głębię. Silny afrodyzjak jakim jest olejek zapachowy, pozytywnie działa na psyche ludzkiego umysłu.

 

Doskonały relaks

Głębia zapachu pomaga w osiągnięciu idealnego stanu relaksacji oraz także w porze nocnej, przyczynia się do odświeżającego snu. Właściwości wanilii pozwalają na pozbycie się stresu oraz negatywnych myśli, które przeszkadzają w głębokim odpoczynku. Wanilia kojąco działa poprzez zmysł powonienia, regenerując psychikę i ciało. Olejek jest stworzony z najlepszego gatunku wanilii. Gwarantuje to woń najwyższej klasy, która w konsekwencji prowadzi do przyjemnych odczuć, które stają się częścią wnętrza domu lub mieszkania. Subtelna obecność wanilii łączy się z naturalnym zapachem wnętrza, tworząc kompozycję niezwykłych doznań dla ludzkich zmysłów. Niezwykłe zalety olejku zrobionego z wanilii, potrafią oczarować zapachem oraz sprawić, że relaks już na zawsze nabierze nową, lepszą formę. Subtelna i słodka woń wanilii jest idealnym, niewidzialnym dopełnieniem wnętrza domu.

 

olejek zapachowy - wymiary
Pojemność 10ml
Waga 0.045 kg
Do pobrania
Informacje techniczne
Olejek o zapachu Wanilii. Olejki zapachowe nadadzą wybranemu pomieszczeniu wyjątkowy aromat. Kilka kropel olejku dodanych do ceramicznego kominka, kaloryferowego nawilżacza lub na kwiatowy susz napachni wybrane pomieszczenie, pozwalając cieszyć się pięknym zapachem przez wiele godzin. Sposób użycia i zastosowanie: 5-10 kropli olejku dodanych do ceramicznego kominka wypełnionego 10 ml wody, kaloryferowego nawilżacza lub na kwiatowy susz delikatnie napachni wybrane pomieszczenie. Dostępne zapachy: Anti-Tabac, Białe kwiaty, Cynamon, Dzika orchidea, Grejpfrut, Kwiaty polne, Lawenda, Lilia wodna, Pomarańcza, Róża, Trawa Cytrynowa, Wanilia.
Pozostałe informacje
Materiał szkło