Olejek zapachowy - by stworzyć dobry nastrój

Budowanie odpowiedniego nastroju w pomieszczeniu to bardzo ważny aspekt tworzenia klimatu wnętrza. Zapach kreuje pozytywne skojarzenia na równi z aspektami wizualnymi. Nasze zmysły również powinny być dopieszczone. Zmysł zapachu jest tak samo istotny jak wzroku. Dlatego gadżety takie jak olejek eteryczny doskonale sprawdzają się jako uzupełnienie klimatu wnętrza. Subtelny aromat lilii wodnej ukoi zmysły i pozwoli na prawdziwy relaks. Doskonale odświeża także powietrze.

 

Olejek - niezbędny dodatek w każdym domu

Pamiętając o tym, że domowe aromaty są niezwykle ważne, warto zadbać o dobry nastrój i zawsze mieć w domu olejek zapachowy, który doskonale relaksuje i poprawia nastrój. W prosty sposób olejki eteryczne koją skołatane nerwy. Delikatny zapach lilii wodnej będzie przywoływać tylko dobre skojarzenia. Ten dodatek powinien się znaleźć w każdym domu, bo dzięki niemu w kilka chwil można odświeżyć powietrze i zbudować niezwykły nastrój. To prosty zabieg, który nie zabiera dużo czasu, a przynosi odczuwalny i natychmiastowy efekt przyjemnego aromatu we wnętrzu.

 


 • Olejek o zapachu Lilii Wodnej.
 • Olejki zapachowe nadadzą wybranemu pomieszczeniu wyjątkowy aromat. Kilka kropel olejku dodanych do ceramicznego kominka, kaloryferowego nawilżacza lub na kwiatowy susz napachni wybrane pomieszczenie, pozwalając cieszyć się pięknym zapachem przez wiele godzin.
 • Sposób użycia i zastosowanie: 5-10 kropli olejku dodanych do ceramicznego kominka wypełnionego 10 ml wody, kaloryferowego nawilżacza lub na kwiatowy susz delikatnie napachni wybrane pomieszczenie.
 • Dostępne zapachy: Anti-Tabac, Białe kwiaty, Cynamon, Dzika orchidea, Grejpfrut, Kwiaty polne, Lawenda, Lilia wodna, Pomarańcza, Róża, Trawa Cytrynowa, Wanilia.
 • Wymiary
  Długość 7 cm
  Głębokość 3 cm
  Szerokość 4 cm
  Pojemność 10ml
  Waga 0.045 kg
  Do pobrania