Oprawa podtynkowa Metis czarna – postaw na praktyczne oświetlenie przestrzeni

Dostępna w ofercie oprawa podtynkowa Metis czarna to niezwykle prosty i praktyczny sposób na oświetlenie wnętrza salonu, sypialni, gabinetu, jadalni, przedpokoju oraz kuchni. Dzięki niej pomieszczenie stanie się jasne i optycznie bardziej przestronne. Klasyczna barwa oraz prosta budowa produktu sprawią, że z łatwością dopasujesz go do każdej aranżacji!

Oprawa podtynkowa Metis czarna została stworzona z wytrzymałego metalu. Jej wymiary to: długość: 9,15 cm, szerokość: 9,15 cm, wysokość: 2,5 cm. Posiada klasę szczelności IP20.

Prezentowana oprawa podtynkowa Metis czarna ma źródło światła w postaci żarówki o dedykowanym typie gwintu GU10 (brak źródła światła w komplecie). Maksymalna moc to 50 W. Wybierając odpowiednią ilość sztuk produktu, w prosty sposób oświetlisz zarówno małe, jak i duże przestrzenie.

Oprawa podtynkowa Metis czarna to produkt, który z pewnością Cię nie zawiedzie! Dzięki niej stworzysz estetyczną, idealnie oświetloną aranżację wnętrza, która skradnie Twoje serce i zostanie z Tobą na długo!

Wymiary
Długość 9,15 cm
Szerokość 9,15 cm
Wysokość 2,5 cm
Waga 1.19 kg
Do pobrania