Oprawa stropowa Crystal – uniwersalna oprawa o eleganckim wyglądzie

Czyżby udało Ci się wieczorem wygospodarować chwilę na beztroski relaks? W takim razie zadbaj o odpowiedni wypoczynek nie tylko umysłu, ale i wzroku. W takich chwilach nie ma potrzeby, abyś włączał główne oświetlenie w pomieszczeniu. Zamontowana na suficie w rogu pomieszczenia oprawa stropowa Crystal rzuci snop przyjemnego, nastrojowego światła, przy którym łatwiej uporządkować myśli.

Elegancka oprawa stropowa jest wysoka na zaledwie 2,5 cm, a powierzchnia, jaką zajmuje, to 8,5 cm kwadratowych. Dzięki temu oprawę możesz zamontować na suficie nawet w tych miejsach, gdzie większość dostępnych na rynku rodzajów oświetlenia się nie zmieści. To uniwersalny wybór do pomieszczeń o każdym metrażu.

Niezależnie od tego, czy współdzielisz mieszkanie z wieloma domownikami, czy jesteś singlem, na pewno szukasz rozwiązań wnętrzarskich, które pomogą Ci zaoszczędzić na rachunkach. Wobec tego dobrze trafiłeś! Stylowa oprawa stropowa posiada wbudowany moduł LED o mocy 3W, wyróżniający się tym, że jest energooszczędny.

Wymiary
Długość 8,5 cm
Szerokość 8,5 cm
Wysokość 2,5 cm
Do pobrania