Kika – oprawa stropowa, która przyda się w Twoim domu

Oświetlenie stropowe cieszy się niesłabnącą popularnością. Wynika ona przede wszystkim z jego minimalistycznej formy, która pasuje niemal do każdego stylu wnętrza, a także niewielkiego rozmiaru, który mimo to daje intensywną wiązkę światła. Właśnie to dodaje mu walorów praktycznych. W zależności od preferencji może stanowić uzupełnienie głównego źródła światła (najczęściej żyrandolu) lub możesz zamontować je w większej liczbie – wtedy będzie pełnić funkcję jedynego lub wiodącego źródła światła we wnętrzu. Wybór zależy wyłącznie od Ciebie.

Czarno-miedziana lampa typu oczko to oprawa stropowa, która wykorzystywana jest najczęściej do punktowego doświetlania pomieszczeń. Wykonana została z aluminium, przez co jest lekka i stosunkowo wytrzymała.

Oczko wyposażone zostało w zintegrowany LED o mocy 3W. Warto wspomnieć, że do montażu oświetlenia wystarczy nieduża przestrzeń pomiędzy podwieszanym sufitem a stropem, przez co jej zainstalowanie nie sprawi, że odczujesz różnicę w wielkości pokoju, kuchni czy łazienki.

Wymiary
Średnica 5 cm
Wysokość 4,7 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Justa Elektron Sp. z o.o.