Oprawa stropowa Olimp - designerska i prosta

Oprawa stropowa Olimp w kolorze czarnym to stylowa propozycja punktowego oświetlenia do nowoczesnego wnętrza. Model przeznaczony jest do montażu podtynkowego. Świetnie sprawdzi się w aranżacji z sufitem podwieszanym lub dodatkowe punktowe światło w kuchni, lub przedpokoju.

Pojedyncza oprawa stropowa Olimp wyróżnia się kolorem, wysokiej jakości materiałem wykonania oraz wymiarami. Kwadratowa oprawa posiada zaskakująco duże wymiary 15 × 15 cm. Całość została wykonana ze stali polakierowanej na kolor czarny. W środku znajduje się reflektor o ruchomej konstrukcji.

Oprawa stropowa Olimp posiada pojedynczy punkt świetlny przystosowany do montażu żarówki o typie gwintu G9 i maksymalnej mocy światła 36W. Klasa efektywności energetycznej A++ sprawia, że oświetlenie jest przyjazne dla środowiska oraz budżetu. Model dostępny jest także w wersji LED.

Oprawa stropowa Olimp to designerska propozycja punktowego oświetlenia do nowoczesnego wnętrza. Możesz zamontować, połączyć ją z innymi modelami z serii, tworząc spójną i modną aranżację świetlną.

Wymiary
Długość 15 cm
Szerokość 15 cm
Wysokość 7 cm
Waga 0.8 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Argon