Oprawa stropowa Olimp - dyskretna i stylowa

Oprawa stropowa Olimp łączy atuty wynikające z prostej i klasycznej budowy, wysokiej jakości materiałów oraz stylowego designu. Punktowe oświetlenie świetnie sprawdzi się w modnej aranżacji z sufitem podwieszanym, w niewielkim pomieszczeniu lub w każdym innym miejscu, w którym potrzebujesz dodatkowe światła.

Lampa stropowa Olimp posiada trzy punkty świetlne rozmieszczone w regularnych odstępach na białej, prostokątnej listwie wykonanej ze stali lakierowanej. Umieszczone wewnątrz lampki licują się z konstrukcją lampy, tworząc efektowną i spójną całość. Oprawka posiada 46 cm szerokości oraz 15 cm długości.

Trzy punkty świetlne posiadają typ gwintu G9 oraz możliwość zamontowania żarówek o maksymalnej mocy światła 36W. Zastosowana klasa efektywności energetycznej sprawia, że lampa jest przyjazna dla środowiska oraz domowego budżetu.

Oprawa stropowa Olimp jest przeznaczona do montażu w suficie lub w zabudowie. Lampa świetnie sprawdzi się jako oświetlenie kuchni, łazienki, salonu lub garderoby.

Wymiary
Długość 15 cm
Szerokość 46 cm
Wysokość 7 cm
Waga 2.5 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Argon