Oprawa stropowa Square - stylowa i nowoczesna

Szukasz nowoczesnego oświetlenia do przedpokoju, łazienki lub kuchni? Oprawa stropowa Square to niebanalna propozycja oświetlenia, która świetnie sprawdzi się w nowoczesnych wnętrzach, oświetlając je oraz dodając pomieszczeniu atrakcyjności. Wbudowany panel LED sprawia, że oświetlenie jest równocześnie energooszczędne.

To, co wyróżnia oprawę stropową Square to oryginalny kształt kwadrata. Oprawa o wymiarach 22,5 × 22,5 cm została wykonana z metalu oraz akrylu w kolorze białym. Grube obramienie podkreśla gładką powierzchnię lampy. Klasa szczelności IP20 zabezpiecza konstrukcję przed osadzaniem się kurzu i innych zanieczyszczeń.

Zintegrowany moduł LED zapewnia oświetlenie o maksymalnej mocy 18 W oraz strumieniu 1640K. Temperatura barwowa 3000K gwarantuje jasne światło o ciepłej barwie, które zbliżone jest kolorem do naturalnego oświetlenia.

Oprawa stropowa Square to nowoczesna i stylowa propozycja do wnętrz w stylu minimalistycznym i loftowym. Lampa sprawdzi się zarówno jako dodatkowe, jak i główne oświetlenie w niewielkim pomieszczeniu.

Wymiary
Długość 22,5 cm
Szerokość 22,5 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Justa Elektron Sp. z o.o.