Oprawa stropowa Vitar - efektowna i funkcjonalna

Szukasz stylowego oświetlenia do nowoczesnego wnętrza? Kwadratowa oprawa stropowa Vitar w kolorze białego betonu to designerska propozycja oświetlenia, które łączy funkcjonalność z dekoracyjnym wyglądem i ergonomią. Energooszczędne oświetlenie LED jest przyjazne dla środowiska oraz domowych rachunkach.

Kwadratowa oprawa stropowa posiada wymiary 9,5 × 9,5 cm. W środku oprawy został umieszczony punkt świetlny typu oczko ze źródłem światła typu LED. Betonowa oprawa z dekoracyjnymi wstawkami z chromowanego metalu sprawiają, że lampa prezentuje się bardzo nowocześnie i efektownie.

Pojedynczy punkt świetlny posiada wejście na żarówkę z gwintem typu GU10 oraz montaż źródła światła o maksymalnej mocy 6W. Ciepłe i jasne światło to zasługa temperatury barwowej 2700K oraz strumienia światła 320 lm.

Oprawa stropowa Vitar w kolorze białego betonu to sposób na funkcjonalne oświetlenie, a zarazem uzupełnienie wystroju wnętrz w stylu loftowym lub industrialnym. Lampa sprawdzi się w aranżacji z podwieszanym sufitem lub jako dodatkowe światło.

Wymiary
Waga 0.4 kg
Do pobrania