Oprawa stropowa Vitar - surowa i nowoczesna

Oprawa stropowa Vitar to stylowa propozycja oświetlenia podsufitowego dedykowana nowoczesnym wnętrzem. Model wyróżnia się połączeniem klasycznego kształtu oraz surowych materiałów jak metal oraz szary beton. Designerski charakter sprawia, że oprawa stropowa Vitar to idealny wybór do wnętrz w stylu industrialnym.

Oprawa typu oczko posiada klasyczny kształt koła o średnicy 10 cm. Oprawa została wykonana z chromowanego metalu oraz szarego betonu. W centralnym punkcie znajduje się oprawka typu oczko wyposażona w źródło światła LED o ciepłej temperaturze barwowej 2700K.

Pojedynczy punkt świetlny umożliwia montaż żarówki o gwincie GU10 oraz maksymalnej mocy światła 6W. Klasa szczelności IP20 zabezpiecza konstrukcję lampy przed kurzem i pyłem z powietrza.

Surowa i nowoczesna oprawa stropowa Vitar stwarza szerokie możliwości aranżacyjne. Możesz wykorzystać ją do montażu w suficie podwieszanym lub punktowego oświetlenia ściany. Model sprawdzi się także jako dodatkowe światło w kuchni, salonie lub przedpokoju.

Wymiary
Szerokość 10 cm
Średnica 10 cm
Wysokość 1 cm
Waga 0.4 kg
Do pobrania