Oprawa stropowa Vitar - stylowa i industrialna

Szukasz oryginalnego i stylowego oświetlenia do nowoczesnego wnętrza? Oprawa stropowa Vitar to doskonała propozycja oświetlenia punktowego, która świetnie sprawdzi się w aranżacjach w stylu industrialnym i loftowym. Wysoka jakość materiałów i niebanalna konstrukcja sprawiają, że oprawa doświetli i nada atrakcyjności każdemu pomieszczeniu.

Oprawa stropowa typu oczko została wykonana z chromowanego metalu oraz szarego betonu. Surowe materiały korespondują z nowoczesną żarówką typu LED. Średnica 10 cm sprawia, że oprawa świetnie sprawdzi się jako dodatkowy, dyskretny punkt świetlny, wszędzie, gdzie potrzebujesz dodatkowego oświetlenia.

Źródło światło LED posiada białą ciepłą barwę o temperaturze 2700K i strumieniu 320 lm. Oprawka pozwala na zainstalowanie żarówki o typie gwintu GU10 oraz maksymalnej mocy światła 6W. Klasa szczelności IP20 chroni konstrukcję oprawy przed kurzem i zanieczyszczeniami z powietrza.

Oprawa stropowa Viter sprzedawana jest w zestawie 3 źródeł światła. Stwórz modną i stylową aranżację świetlną w swoim domu!

Wymiary
Średnica 10 cm
Wysokość 1 cm
Do pobrania