Oprawa wpuszczana Denver - stylowa i nowoczesna!

Szukasz plafonu do przedpokoju lub łazienki? Oprawa wpuszczana Denver to stylowa i nowoczesna propozycja oświetlenia, które możesz wpuścić w sufit, tak aby licowało się z jego powierzchnią. Model świetnie prezentować się będzie we wnętrzach minimalistycznych, loftowych i skandynawskich.

To, co wyróżnia oprawę wpuszczaną Denver to wysokiej jakości materiały oraz duża estetyka. Lampa posiada klasyczny kształt koła o średnicy 17,5 cm. Szeroka biała oprawa z aluminium stanowi obramienie dla zintegrowanego panelu LED. Klasa szczelności IP54 zabezpiecza konstrukcję lampy przed kurzem.

Oświetlenie LED jest przyjazne środowisku i domowym rachunkom. Oprawa wpuszczana Denver wbudowane źródło światła o strumieniu 1800 lm oraz temperaturze barwowej 4000K. Białe neutralne światło jest zbliżone barwą do naturalnego oświetlenia.

Oprawa wpuszczana Denver sprawdzi się jako samodzielne oświetlenie niewielkiego pomieszczenia. Możesz tak wprowadzić ją jako dodatkowe światło. Minimalistyczny design sprawia, że będzie pasować do każdego typu wnętrza.

Wymiary
Średnica 17,5 cm
Wysokość 5,4 cm
Waga 0.306 kg
Do pobrania