Oprawa wpuszczana Faro - nowoczesna i funkcjonalna

Szukasz stylowego oświetlenia do nowoczesnego wnętrza?Oprawa wpuszczana Faro to designerska propozycja punktowego oświetlenia. Lampa łączy estetyczny wygląd z ergonomią. Energooszczędne źródło światła LED jest przyjazne dla środowiska oraz pozwala na zmniejszenie rachunków za prąd.

Okrągła oprawa wpuszczana posiada średnicę 10 cm w środku. Aluminiowe obramowanie w kolorze białym stanowi oprawę dla oświetlenia ze źródłem światła typu LED. Wysokiej jakości materiały oraz klasyczny kształt sprawiają, że oprawa prezentuje się bardzo nowocześnie i stylowo.

Pojedynczy punkt świetlny posiada wbudowane źródło światła LED o białej neutralnej barwie. Temperatura barwowa 4000K sprawia, że światło przypomina naturalne oświetlenie, które jest najlepsze dla oczu. Strumień światła 800 lm odpowiada za jego jasność.

Oprawa wpuszczana Faro to sposób na efektowne oświetlenie wnętrza w stylu loftowym lub industrialnym. Oprawa świetnie sprawdzi się w modnych aranżacjach z podwieszanym sufitem lub jako dodatkowe światło w większym pomieszczeniu.

Wymiary
Średnica 100 cm
Wysokość 7 cm
Waga 0.489 kg
Do pobrania