Oprawa wpuszczana Louis - minimalistyczna i stylowa!

Oprawa wpuszczana Louis w kształcie koła to stylowa propozycja oświetlenia sufitowego do nowoczesnego wnętrza. Wpuszczana minimalistyczna oprawa ściśle przylega do sufitu, dzięki czemu oświetlenie prezentuje się bardzo nowocześnie.

Oprawa Louis to świetna propozycja dla tych, którzy wolą zastąpić klasyczne lampy lub żyrandole produktem bardziej dyskretnym, nie rzucającym się w oczy, o nowoczesnym designie. Szeroka ramka została wykonana z białego aluminium. Źródło światła stanowi zintegrowany panel LED o mlecznej barwie. Energooszczędne oświetlenie jest przyjazne środowisku oraz pozwala na oszczędność w rachunkach.

Oprawa stropowa Louis posiada strumień światła o mocy 1200 lm oraz temperaturę barwową 4000K. Biały neutralny kolor światła rozświetla wnętrze i jest optymalny dla wzroku. Klasa szczelności IP54 chroni konstrukcję lampy przed dostępem kurzu i pyłu.

Minimalistyczna i stylowa oprawa wpuszczana Louis sprawdzi się w łazience, kuchni lub przedpokoju i holu. To dobry wybór do wnętrz urządzonych w stylu minimalistycznym, loftowym lub skandynawskim.

Wymiary
Średnica 13,5 cm
Wysokość 2,4 cm
Waga 0.198 kg
Do pobrania